36969-

14-16 січня 2020 р. у м. Київ завершився відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, в якому приймали участь понад 100 спортсменів з різних регіонів України, Аргентини і Молдови !

Дуже вдало виступили п’ятиборці Дніпропетровської області:
-чоловіча збірна посіла II командне місце, а МСМК України Ридванський Владислав посів III місце в особистому заліку;
-юніори: I місце в командному заліку, II місце в особистому заліку Шелест Олександр;
-юніорки: II місце в командному заліку , в особистому заліку II місце посіла Зінченко Марія.
Це перший і основний внутрішній чемпіонат,який є відбирковим на етапи кубків Світу. За його підсумками сформована команда, яка змагатиметься за олімпійські ліцензії, зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій.
До складу команди, яка представлятиме Україну на найближчих кваліфіційних змаганнях - відкритому чемпіонаті Угорщини, на прикінці січня увійде Ридванський Владислав!
Дякую за співпрацю та підтримку дружню бригаду тренерів, особисто президента міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровського О.В., директора ШВСМ Міфтахутдінову Д.А., директора ДВУФК Лельчицького М.Н. та начальника управління молоді та спорту ДОДА Пшеничникова О.П.