36969-

Бронза з відблиском Золота!!!

07.02.2020 р. водночас і сумний і радісний день. Сумний від того, що в Чорноморську фінішував Чемпіонат України з футзалу U-10. Радісний від гри, яку продемонстрували наші юні зірочки. Збірну команду Дніпропетровської області представляли вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи "OLIMPIA+". В фінальній частині чемпіонату взяли участь 13 кращих команд України. Наші олімпійці продемонстрували найкращі свої індивідуальні, та командні якості: технічну і тактичну підготовку, чоловічий характер, волю до перемоги, психологічну готовність, fair play. Одна із небагатьох команд фінальної частини, яка мала свій малюнок гри. Не залежно від сили суперника, наша збірна команда намагалась нав'язати свою гру, гру першим номером. Ми демонстрували гру від якої глядачі не нудьгували, а самі футболісти отримували задоволення. Це дуже важливо в дитячому футболі, продемонструвати якісну гру, досягти результату, і отримати від гри
задоволення.
Ми впевнені, що "OLIMPIA "U-10 має перспективу і великий потенціал. Бронзові нагороди, це не максимальний результат, якого може досягти збірна команда Дніпропетровської області. Сьогодні наш футболіст, Величко Іван, отримав номінацію кращого нападника Чемпіонату України з футзалу U-10.
Щирі слова подяки начальнику управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації Пшеничникову О. П., директору КЗ ДОЦФЗН "Спорт для всіх" Тімарєву С. В. за допомогу в організації поїздки на Чемпіонат України з футзалу. Батькам наших футболістів за палку підтримку і віру в наших зірочок. Тренерам за підготовку чожного із футболістів.
Склад "бронзових" призерів Чемпіонату України з футзалу U-10.
1. Яленко Денис - м. Дніпро (тренер О.Юзик)
2. Максимович Кіріл - м. Дніпро (тренер О. Юзик)
3. Гаржа Даня - м. Дніпро (тренер О. Юзик)
4. Сердюковський Святослав - м. Дніпро (тренер О. Вобліков)
5. Костючик Артем - м. Дніпро (тренер О.Вобліков)
6. Шапошніков Даніл-смт. Покровське (тренер В. Спаський)
7. Шапошніков Денис-смт.Покровське (тренер В. Спаський)
8. Петренко Нікіта-смт. Покровське (тренер В. Спаський)
9. Величко Іван-м. Кривий Ріг (тренер В. Поляков)
10. Іващенко Олександр-м.Кривий Ріг (тренер В. Поляков)
11. Герасимов Богдан-м. Кривий Ріг (тренер В. Поляков)
12. Грущинський Володимир-м.Кривий Ріг (тренер В.Поляков)
Не зупиняємось! Рухаємось далі!

08.02.2008.02.2020